Zawody po niemiecku ćwiczenia

Pobierz

Zapraszamy!. Polub.. Pogrupowałem dodatkowo listę pod względem przydatności (wątpię, że chcielibyście za najpopularniejszymi zawodami prześledzić tak długą listę) Do roboty!. Wyślij zgłoszenie .Mam nadzieję, że wiedza przekazana w poradniku zawody po niemiecku przyda Ci się, a i sama nauka nie będzie nudna.. Udostępnij.. - Jestem … z zawodu.Żeńskie nazwy zawodów niemieckich.. Wykonywane zawody po niemiecku z rodzajnikami Zawiera 18 pytań.. Więcej.. Polecam - Przydatne zwroty w języku niemieckim!. der Verkäufer - sprzedawca- Kim jesteś z zawodu?. Dziś kolejna piosenka Wincentego Weissa.. wg Mateuszkozek42e.. Średnia ocena: 4.80 ( 94 %) - 5 głosówBerufe von A - Z. Skomentuj.. / Kim jesteś z zawodu?. - Co Pan/Panio robi zawodowo?. oznacza: kominiarz strażak ogrodnik piekarz : 16. po polsku to: artysta malarz kustosz kominiarz : 17. jak powiemy ?kasjer?. 26 sierpnia 2013 Zawody Zawody AKI Arkadiusz Gerlic.. wg Pawelcopek.. Wincent Weiss - Feuerwerk - czyli o tym, co sobie przysięgaliśmy.. "Wir warten nie auf morgen".. Zerówka Klasa 1 Klasa 2 Klasa 3 Klasa 4 Klasa 5 Klasa 6 Klasa 7 Niemieckim.. Zawiera nieodpowiednie treści?. ]- Kim Pan/Pani jest z zawodu?Jak zapytać o zawód po niemiecku?. der Koch - kucharz.. Poniżej znajdziesz żeńskie nazwy zawodów pogrupowane według alfabetu.. Wymagane logowanie .. Więcej formatów pojawi się w czasie gry w ćwiczenie..

Zawody po niemiecku.

Kliknij i dowiedz się więcej.Język niemiecki - testy z gramatyki niemieckiej, zdania z lukami, ćwiczenia z niemieckiego, testy ze słownictwa, gramatyka niemiecka test, testy na czasy niemieckie.. Oto przykładowe zawody w języku niemieckim: der Lehrer - nauczyciel.. Test przepyta Cię z 12 słówek i na końcu pokaże Twój wynik.. Autor: Monika Łączna-Wilke.. Jeszcze nie rozwiązywałeś/aś tego testu.. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Zawody po niemiecku: nauczyciel - Lehrer, aktor - Schauspieler, kierowca - Fahrer, dentysta - der Zahnarzt, pielęgniarka - die Krankenschwester i ćwiczenia← "Taube - gołąb" "Berufe 2 - zawody 2 - ćwiczenia" → Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.Test ze znajomości zawodów po Niemiecku.. Pod koniec tego wpisu "tradycyjne" WARTO ZNAĆ TE SŁÓWKA, czyli słówka z piosenki wraz z .. / Gdzie pracujesz?. elektryk - der ElektrikerBerufe 3 - zawody 3 - ćwiczenia.. Przywrócić automatycznie zapisane ćwiczenie: .Zawody - test - Zawody - co robią w pracy - PIEKARZ - Zawody - miejsca pracy - Lekarz - Zawody - Zawody - test 2 - Zawody - narzędzia pracy - Policjant Społeczność Niemieckim ZawodyTematyczne lekcje z działu PRACA I ZAWODY Niemiecki biurowy, niemiecki dla opiekunek w Niemczech, język niemiecki w branży budowlanej, zawody po niemiecku wymowa interaktywne ćwiczeniajak powiemy po niemiecku ?cukiernik?.

nazwy zawodów po niemiecku.

Udostępnij Udostępnij wg Agalukol44.. Zawody - test Test.Wasza strona jest po prostu fantastyczna(.). Agnieszka K. .. Wie heißt das auf deutsch?. Zauważcie, że pytamy "was" czyli "co" a nie "wer" - "kto", dosłownie tłumacząc "co jesteś z zawodu?".. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Klasa 4 Klasa 5 Niemiecki.. Jak tworzymy wraz z ćwiczeniami.Nauka niemieckiego dla dzieci - słówka niemieckie z wymową, ćwiczenia online i do wydruku.. Quiz w Poczekalni.. opiekunka osób starszych.Praca (A1, A2) - interaktywne ćwiczenia z niemieckiego.Zawody po niemiecku przydają się głównie w dorosłym życiu, począwszy od CV po niemiecku aż po opis osoby po niemiecku.Praca jest częścią życia niemal wszystkich ludzi, a zawód przez nich wykonywany częścią ich stylu bycia i osobowości.Quiz o rodzinie po niemiecku.. 15 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych .. 5 - opiekun/ka do osób starszych (der Pfleger, die Pflegerin), 4 - specjalista/ka ds. marketingu (der Marketingspezialist, die Marketingspezialistin), 1 - księgowy/a (der Buchhalter, die Buchhalterin), 2 - asystent/ka biurowy/a (der Büroassistent, die Büroassistentin), 3 - doradca/czyni klienta (der Kundenberater, die Kundenberaterin)meble po niemiecku Koło fortuny.. - Kim Pan/Pani jest z zawodu?.

przymiotniki po niemiecku Połącz w pary.

Odpowiedź jest bardzo prosta: Ich bin…von Beruf.. Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania .Liczby po niemiecku z wymową: 1 - eins 2 - zwei 3 - drei 4 - vier 5 - fünf 6 - sechs.. do 100 i 1000.. - Kim jesteś z zawodu?. Rozwiąż test ».. w języku niemieckim to:Poznajemy nazwy zawodów - Niemiecki - wyrazy z rz -nazwy zawodów ( -arz, -erz) - artykuły szkolne niemiecki - Artykuły szkolne po niemiecku - nazwy zwierząt- Jestem … z zawodu.. - Co robisz zawodowo?. Zawody niemiecki - popularne.. Niemiecki - Liczby do 12 - Słówka i ćwiczenia; Niemiecki dla dzieci - spis materiałówKalambury- zawody - Zawody - kalambury - Zawody - kalambury - Zawody - test - liczebniki porządkowe po niemiecku - Miesiące po niemiecku - Rodzina po niemieckuJeżeli chcemy kogoś spytać w języku niemieckim o jego zawód, możemy zrobić to w następujący sposób: Was bist du von Beruf?. miejsca pracy i czynności po niemieckuJakie zawody są reprezentowane przez te osoby?. Polecam - Niemiecki dla opiekunek!. Oceń ten wpis, dzięki!. Osadź.. Edytuj elementy.. Polecam - Niemiecki od podstaw do sprawnej komunikacji - część I.. Żeby móc odpowiedzieć na to pytanie musisz poznać nazwy zawodów a przede wszystkim nazwę swojego zawodu.. Was machst du von Beruf?/ Czym zajmujesz się zawodowo?.

- Jak to jest po niemiecku?

Poznajemy zabawki po niemiecku - Twoje dziecko też potrafi!zawody po niemiecku - Berufe | Łączy nas pasja - język niemiecki.. Klasa 7 Niemieckim.. / Jakie masz wykształcenie zawodowe?. Jak zapytać o wykształcenie?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt