Przysięga streszczenie odcinków

Pobierz

2020 Odcinek 485.. Serial "Przysięga" - STRESZCZENIA ODCINKÓWOglądaj online Twoje ulubione seriale, programy, filmy i teatr tv.. Chce ją chronić.. Kumru oskarży.przysięga streszczenie.. Reyhan bardzo cierpi, bo Emir na każdym kroku przypomina jej, jak bardzo jej nienawidzi.. [Streszczenie + Zdjęcia] 9 września 2021Turkweb.pl 483: Kumru siedzi na ławce przed szpitalem psychiatrycznym.. Kilka metrów dalej stoi Munever i rozmawia przez telefon.. Narin dostaje od matki wyjątkowy prezent.Przysięga streszczenie odcinków Przysięga odcinek 178 streszczenie.. Jest piękną i skromną dziewczyną, wychowaną w szacunku do tradycji.. Zobacz co wydarzy się w kolejnych odcinkach serialu.. Streszczenie.. Feride znajduje nową pracę.. Turcja .. Przysięga odcinek 464: Emir oskarża Feride o znalezienie sponsora!. Cavidan po wypadku trafiła w ciężkim stanie do szpitala.. Streszczenia nowych odcinków serialu Przysięga [12.09.2021 r.] Fani serialu "Przysięga" na pewno nie będą się nudzić podczas oglądania odcinków, które zostaną wyemitowane w ciągu najbliższych dwóch tygodni.. Mężczyzna ma problemy z zaufaniem.. Emir pełen gniewu zakopuje pamiątki po Reyhan [emisja odc.. Songul nie pozwala Cavidan jeść i wyrzuca jej leki!. Elif zgadza się wrócić do rezydencji!. Komentuj.. Z kolei rodzina Narin i Kemala nie jest zachwycona decyzją o ślubie .Kumru chce wysadzić dom w powietrze!.

przysięga streszczenie odcinków.

Dziewczyna zgadza się na małżeństwo z Emirem.. Policja odstawia Kumru do szpitala psychiatrycznego.. więcej.. Chce, żeby jak najszybciej odeszła z posiadłości.. Natomiast matka zapewnia Narin, że Kumru .Emir próbuje ją przekonać, żeby została dla dobra dziecka, ale ona nie.. więcej.. Przysięga, odcinek 370.. Życie pochodzącej z prowincji Reyhan radykalnie się zmienia po śmierci matki.. [Streszczenie + Zdjęcia] Przysięga odcinek 500: Spotkanie Feride i Umita!. Emir przy łóżku schorowanej matki!. Ostatni odcinek serialu Przysięga jako powtórkę można oglądać w TVP 1 następnego dnia po emisji o 5:10.Streszczenie 481. odcinka serialu "Przysięga" prezentuje się następująco: Kemal nie dostaje zaproszenia na kolację, którą koledzy z pracy organizują dla Narin.. Pewnego dnia matka Reyhan umiera, a życie dziewczyny radykalnie się zmienia.. [Streszczenie + Zdjęcia] 13 sierpnia 2021Turkweb.pl 464: Cavidan po raz kolejny przychodzi do rezydencji.. Elif wszystkie odcinki po polsku Serial Elif to jeden z kilku tureckich seriali emitowanych obecnie po polsku w Telewizji […]W TVP 1 odcinek serialu "Przysięga" trwa ok. 45 minut.. Czy Narin wybaczy matce?. Wszystkie odcinki online można oglądać na WP Pilot i TVP VOD.Przysięga 490 streszczenie odcinka Feride i Emir wreszcie mówią o swoich zranionych uczuciach..

przysięga streszczenie online.

Oya i.Program TV na dziś polskich i zagranicznych stacji.. 12.03.2021 r.]Przysięga 484 streszczenie szczegółowe.. Cemre zawiadamia Emira, gdzie pracuje Feride.. Po śmierci matki życie dziewczyny diametralnie się zmienia.Rok produkcji: 2019 Czas trwania: 44 min Kategoria: 12+ Data publikacji: 2021-09-02 21:09.. Seyfi udaje handlarza antykami.. Narin i Kemal informują rodzinę o ślubnych planach.. Ma posprzątać kamienicę.. Aktualny program.Lista odcinków.. Songul dokucza Melike.. O czym jest?. Matka Emira straciła pamięć, wie jednak, że miała kiedyś syna!. "Przysięga" - serial turecki w TVP1 zastąpił "Wieczną miłość".. Jest załamana, bo razem z nim wróciła przeszłość.. Przysięga ostatni odcinek, powtórki.. [STRESZCZENIA] 20.Przysięga (tur.. Yemin) - turecki serial obyczajowy emitowany na antenie Kanal 7 od 18 lutego 2019.. Emir ze łzami w oczach będzie obserwował swoją matkę.Przysięga 493, 494, 495 streszczenie odcinków po polsku.. Prawdopodobnie więc w polskiej telewizji zobaczymy łącznie 103 odcinki.. Polska premiera serialu odbyła się 3 września 2019 na antenie TVP1.Polski nadawca stosuje odmienny w stosunku do oryginału podział treści na odcinki; ma to związek z tym, że jeden odcinek tureckiego oryginału ma długość ok. 50-70 minut, a Telewizja Polska emituje produkcję w .Elif odc.. Feride, mimo szczerej rozmowy z Emirem, nie potrafi mu wybaczyć..

Więzień miłości - streszczenia odcinków.

Kumru znajduje sposób, żeby uciec ze szpitala psychiatrycznego.Przysięga - odcinek 447.. Przed nami wzruszający moment [STRESZCZENIE ODCINKA] "Przysięga" odcinek 494.. 2021.Przysięga - odcinek 130 - streszczenie odcinka .Przysięga "Przysięga" odcinek 483.. TVP VOD to najbogatsza oferta wideo online na rynku.. W końcu jej przebaczy?. "Przysięga" odcinek 494.. Narin opuszcza dom Kemala.. Mężczyzna znów ją prosi o rozmowę, ale bez skutku.. Odcinek 490.. Songul uprzykrza życie Melike.. Songul wynajmuje Talaza do śledzenia Cavidan.. [Streszczenie + Zdjęcia] Elif odcinek 1070: Melek chce, by Elif wróciła do rezydencji!. Streszczenie odcinka.. Narin weźmie sprawy w swoje ręce.. Emir ma dla nich zaskakujące wiadomości.. Kemal przychodzi do Narin .. "Przysięga" odcinek 373.. Levent i Humeyra godzą się!. Kemal nie wie, jak powiedzieć Narin o pułapce zastawionej przez Talaza.. Zobacz przedpremiery hitów TVP.. Tym razem udaje jej się spotkać z byłym mężem.Przysięga odcinek 449.. Feride podczas sprzątania traci przytomność.. Beztroski młody mężczyzna, wyswatany przez ojca, pragnie odzyskać wolność.Przysięga - odcinek 74 - streszczenie odcinka - Telemagazyn.plPrzysięga - streszczenia odcinków.. Reyhan wychowała się na prowincji.. Udostępnij.. serial przysięga co się wydarzy.. Odwiedza ją Hikmet, przybrany brat matki.Streszczenie odcinka [16.07.2021] Wszyscy domownicy są w szoku, gdy widzą Feride..

Streszczenie odcinków serialu.

[Streszczenie + Zdjęcia] Przysięga odcinek 497: Kemal nie akceptuje prawdy!Przysięga odcinek 483: Narin pyta Kemala, czy się z nią ożeni!. Reyhan modli się, żeby Hikmet szybko wyzdrowiał, bo chce odejść z domu, w którym .Kumru ani myśli się poddawać!. Natomiast Feride nie ufa .Przysięga streszczenie odcinków Przysięga 470 streszczenie szczegółowe.. [Streszczenie + Zdjęcia] Przysięga odcinek 499: Ciotka znajduje kandydata na męża dla Feride!Streszczenie 483. odcinka serialu "Przysięga" prezentuje się następująco: Kemal czyta wiadomości Narin.. Ostatni odcinek powtarzany jest też w telewizji.. [Streszczenie + Zdjęcia] Przysięga odcinek 498: Ciotka każe Feride wyjść za mąż!. [Streszczenie + Zdjęcia] | Seriale tureckie.. Kumru ani myśli się poddawać!. Cemre informuje Cavidan, że Hikmet ponownie się ożenił.Przysięga - Ile odcinków zostało?. Kemal chce zabrać Narin i Masal na zaplanowaną wycieczkę niespodziankę.Dla fanów tego serialu prezentujemy streszczenie szczegółowe nadchodzących odcinków Przysięgi: 492, 493, 494 i kolejnych.. Kemal i Narin szukają rodziców Masal!. W 484 odcinku serialu Przysięga Songul jest urażona i namówiona przez Hikmeta postanawia wrócić do domu.. Odcinek 477.. Turcja .. Co dalej z ojcostwem Emira?. Feride wspomina dzieciństwo.. [Streszczenie + Zdjęcia] Elif odcinek 1072: Melek wyznaje Macide swoje prawdziwe imię!. Reyhan urodziła się na wsi i dorastała w tradycyjnej rodzinie.. W 373. odcinku "Przysięgi" dowiemy się, jak Emirowi idzie sprawowanie opieki nad dzieckiem.Przysięga streszczenia odcinków.. Feride nie cieszy się z wizyty ojca.. Wszystkie odcinki po polsku emitowane są w TVP 1 i można je też obejrzeć w internecie na VOD TVP.. Ile odcinków?. Odcinek 476..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt