Jak opisać swój pokój po niemiecku

Pobierz

- Wielkość domy.. bequem - wygodne.. Mój pokój opisać 2011-10-16 18:04:53; Zadanie z niemieckiego.. Mój pokój jest mały i przytulny.. 3;użyć czasowników być wisieć leżeć stać .Opisz swoje mieszkanie po niemiecku.. opis.. Zaczynamy od opisu pokoju - a konkretnie mojego pokoju Te małe słówka pogrubioną czcionką to właśnie przyimki miejsca, którym bliżej przyjrzymy się w kolejnym podpunkcie.. Treść.. Na dywanie stoi stolik.. zadanie dodane 4 października 2010 w Język niemiecki przez użytkownika aneczka_200 (-90) [Szkoła podstawowa]Opis siebie po niemiecku dla chłopaka - wzór.. Das Zimmer ist sehr hell und gemütlich./ Pokój jest bardzo jasny i przytulny.Opis pokoju po Niemiecku.. Zapoznaj się ze zwrotami, które możesz wykorzystać w wypracowaniu.. 4.Na parepecie stoi kwiat.. 2;użyć określeń miejsca po prawej, po lewel, na gurze, na dole, w rogu.. Meble są czarne i niebieskie.. Opisując rozmieszczenie przedmiotów używać będziemy mianownika (kto?. Proszę przetłumaczyć mi moje zdania w sensowny sposób bez używania translatora ani innych takich rzeczy.. Zwykłe pytania; Sondy&Ankiety; Kategorie .. 7.W rogu stoi biurko.. Na środku znajduje się dywan.. O godzinie szesnastej, która właśnie jest, słychać w tym pomieszczeniu, uspokajające ćwierkanie ptaków siedzących na świerku, naprzeciw mojego okna.. Na komodzie stoi telewizor płaskoekranowy.luxuriös - luksusowe..

Muszę opisać swój pokój po niemiecku.

Na środku leży dywan.Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Mam opisać swój pokój po NIEMIECKU < Na jutro> Pytania .. Jak jest z translatora to widać nawet łatwo sprawdzić!Opis pokoju po niemiecku - wzór.. 2010-11-07 19:32:42; Jak opisać swój pokój po ang. ?. Proszę tylko o sprawdzenie go!. kto używa niech nawet nie liczy na najlepszą odpowiedź!. Ich finde mein zimmer OK. Mój pokój jest duży i nowoczesny.. Po lewej stronie znajduje się łóżko, a za nim szafa.. np. biurko oraz celownika stoi (gdzie?Opisz swój pokój - niemiecki.. (Albo: lampa wisi nad stołem).. Mój pokój, choć nie duży, lecz miły i przytulny.. +1 głos.. Koło stołu stoją dwa fotele.. - Jakie meble znajdują się w salonie.mam prośbe czy ktoś by mi mógł przetłumaczyć opis pokoju.Ale prosił bym jak najszybciej bo mam na jutro a jeszcze mysze sie nauczyć na pamięć.. 1.Mój pokój jest średni.. modern - nowoczesne.. W pokoju mam dwoje okien.Mein Traumzimmer.. Poniżej prezentuję czasowniki, które można zastosować do opisu własnego pokoju: ist jest sind są befindet sich znajduje się befinden sich znajdują sięSłowa kluczowe: jak opisać pokój po niemiecku, użycie przyimków z celownikiem niemiecki, opis obrazka po niemiecku, opis mojego pokoju wypracowanie, mein Zimmer auf Deutsch, Bildbeschreibung, przyimki z Dativem niemiecki..

Opis pokoju po niemiecku.

pokój.. Mam wielka prośbę napisal by mi ktos jak sie to czyta po niemiecku mam sie Przedmiot: Język niemiecki / Liceum: 1 rozwiązanie: autor: martus91 21.4.2010 (17:51)Proszę o pomoc!. - Jakie meble znajdują się w moim pokoju.. Po prawej stronie przy ścianie stoi regał na książki.. Das zweite Frühstück nehme ich von zu Hause mit.Opisz swojego wymarzonego przyjaciela Przedmiot: Język niemiecki / Gimnazjum: 1 rozwiązanie: autor: MOoniek 28.4.2010 (20:43) Opisz swój pokój po niemiecku Przedmiot: Język niemiecki / Gimnazjum: 2 rozwiązania: autor: magisterka 15.5.2010 (17:21) Opisz z .. 2010-02-24 19:19:52; Czy ktoś mi pomoże opisać pokój po niemiecku?. -jakie duże jest mieszkanie i z jakich pomieszczeń się składa, -jakie meble znajdują się w twoim pokoju.. Czy zrobiłby mi ktoś krótki opis pokoju obojętnie jakiego jakieś ponad 5 zdań z tłumaczeniem?. Es ist aus Stein gebaut.Opis pokoju po niemiecku, opis obrazka po niemiecku to jedno z zadań, które pojawia się na testach językowych czy egzaminach.. 9,306 wizyt.. Rozwiązania.. 8.Na biurku jest .Opis pokoju po niemiecku - zwroty, przyimki, przykłady.Link do mojego artykułu, o którym mówię na filmie: 50% Opis osoby po niemiecku.. Szkoła - zapytaj eksperta (1056) Szkoła - zapytaj eksperta (1056) Wszystkie (1056) Język angielski (715) Język polski (153) Matematyka .Jak wygląda Twój dom marzeń?.

Mam opisać swój dom i pokój!

Mamy nadzieję że powyższy przykład pomoże Ci napisać Twój własny opis mieszkania po niemiecku.Opis domu po niemiecku - wzór.. Filmy.. git ausgestattet - dobrze wyposażone.. W kącie stoi sofa.. 6.Na środku stoi łużko.. niemiecki.. Ściany są czerwone i zielone.. 2009-03-25 19:04:48; Napiszcie mi 8 zdań ale po angielsku .. poleca 81% 4130 głosów.. Sprawdź jak nazywają się pomieszczenia domowe po niemiecku.. Musisz zamieścić w nim: - Liczbę Pięter.. Kształt mojego pokoju jest prostokątny.Opisać swój dom po niemiecku.. Chciałbym aby to przetłumaczyć na j.niemiecki: Mieszkam w bloku niedaleko działek.Zaletami mieszkania .Jeśli chcesz opisać swój pokój wejdź w tłumacza Google :) Dodawanie komentarzy zablokowane - Zgłoś nadużycie.. Na ścianie wiszą dwa obrazy.. Filmy.. Foto: The Pug Father, na licencji Creative Commons 2.0.Po polsku udało mi się go opisać, gorzej po niemiecku :D Oto jakbym chciał mniej więcej żeby brzmiało.. Mój pokój jest dość duży.. 5.Na oknie wisi firanka.. Przy oknie stoi komoda.. Obok okna znajdują się dwa biurka - jedno moje a drugie mojego brata.Opisz swój pokój po niemiecku: Na środku pokoju leży kolorowy dywan.. (wtedy można zastosować "würden", bo odnosimy to do 2 podmiotów: stół + krzesła - dwa razy dała Pani 'klein' w tym samym zdaniu, można by to wygładzic).OPIS POKOJU PO NIEMIECKU ..

Potrafisz opisać swój dom w języku niemieckim?

- w jakiej okolicy i w jakim typie domu teraz mieszkasz, -jakie wady i zalety ma miejsce, w którym mieszkasz.. poleca 81% 1043 głosów.. 2012-01-09 19:31:47Opis mojego pokoju.. Plis pomóżcie opisać swój pokój w min 8 zdaniach które spełniają warunek.. Tylko prosze nie używajcie TRANSLATORÓW!. - Liczbę pokoi (trzy; Mój pokój, kuchnia, salon) - Wygląd tych pomieszczeń.. Treść.. Mieszkam w nim razem z moim bratem..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt