Napisz kilka zdań o swoim ulubionym zwierzątku

Pobierz

Kto nie ma drukarki, będzie mógł pisać sprawdzian w zeszycie.. 2.12.2020 r. -lekcje online.. Dodatkowe oznaczenie "Sprawdzona treść" wskazuje, że dany materiał edukacyjny został zweryfikowany przez Redakcję lub ekspertów współpracujących z serwisem.. Krzywołapka jest zwykłym dachowcem o niewyróżniającej się posturze.. Rybka obecnie ma 4 .Napisz krótki (nie za krótki) referat na temat "mojego ulubionego gatunku muzyki" zaprezentujesz w nim ulubionego artystę (idola, wokaliste itp.) (obojętnie jaki gatunek byle nie Hip hop ) proszę pomóżcie!. Przepiękna opowieść o życiu ptaków, o ciągłych zmianach miejsc,.Napisz kilka zdań po niemiecku o sobie !. Nie jest to jednak zwykły film dokumentalny.. Weryfikacja tekstu odbywa się na następujących poziomach:O zachodzie słońca.. 2011-06-01 17:48:35Przydatność 50% Napisz list do swojego niemieckiego kolegi na temat swoich ostatnich urodzin urzadzonych w restauracji.Uwzględnij:termin urodzin i miejsce przyjęcia; jadłospis przyjęcia i panująca atmosferę; wygląd lokalu i program imprezy; zakończenie przyjęcia.. Przykładowy opis psa po angielsku.. Bardzo lubię swojego psa,często wychodzę na spacery aby mogła sobie pobiegać .Napisać o swoim zwierzątku domowym po angielsku np o psie .. Zdjęcia prac proszę przesłać na mojego maila.. SPRAWDZIAN POLONISTYCZNY.. Tą stronę przegląda teraz 11 gości..

Może uda Ci się napisać kilka zdań w programie Word o swoim ulubionym zwierzątku?

Jest umaszczenia szarego o pięknych ,duzych zielonych oczach.Uwielbia mruczeć i łasić się do każdego z domowników.Najbardziej lubi sie wylegiwac w oknie kiedy świeci słonko.Czasem wymyka sie przez okno by połazić tylko sobie znanymi ścieżkami.Jego ulubionym pokarmem jest mleko,które pije w .Opowiedz w kilku zdaniach o swoim zwierzątku albo podopiecznym kolegi !. Simple Past.Mam napisać o swoim życiu w czasie Past Przedmiot: Język angielski / Szkoła podstawowa: 3 rozwiązania: autor: ania196225 7.10.2010 (14:38) Moim ulubionym zwierzątkiem jest pies.. W ogóle to przypomina większość kotów.. Kilkukrotnie obieraliśmy takowy kierunek, by spędzić w nim urlop.. Mój pies wabi się Saba ma 3 lata jest owczarkiem niemieckim .Ma piękną ciemno brązową sierść.. 2013-03-11 13:00:06; Opowidz 5 zdan o swoim ulubionym piosenkarzu po angielsku krotkie 2011-12-08 16:43:42; Napisz opowiadanie o swoim ulubionym bohaterze mitologicznym.. - Mój pies nazywa sie Azor!. Postanowił, stojąc, spotkać się z Benem, więc przeszedł kilka kroków, by móc oprzeć się o drzewo.. Jeśli nie masz w domu zwierzątka to stwórz je z origami.Opis swojego psa.. Napisz kilka słów o sobie i załącz kilka swoich prac (wykonane tatuaże i projekty).Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne..

2008-11-28 17:01:20 Popularne testyNapisz 4-5 zdań o swoim zwierzątku po niemiecku.

Zadanie jest zamknięte.. Ale Gdańsk to również miasto z wielką historią.. 0 0. doktor-d 25.11.2010 (20:06) Mam niebieską rybkę.. źródło: …Napisz prznajmiej 10 zdań dla turystów o sławnym miejscu w Polsce zadanie dodane 14 października 2010 w Język angielski przez użytkownika sabrina; * ( 50 ) [Gimnazjum] opisNawiązując do ostatniego wpisu na blogu o tym, by olać portfolio i budować markę osobistą, postanowiłam jeszcze chwilę drążyć temat.Tym samym podpowiem kilka konkretnych kroków, które pomogą Ci napisać ciekawą stronę about na swoim blogu, stronie internetowej lub portfolio, list motywacyjny, CV lub maila, w którym to CV załączysz szukając pracy.4.. Zobacz 6 odpowiedzi na zadanie: Napisz opis swojego zwierzaka?. Jest koloru brązowego , jest duży , ma duże czarne oczy wabi się "Roli" , ma duża bude lubię go ,ponieważ mam z nim miłe wspomnienia z dzieciństwa , ma też kolorową obrożę , lubi jeść kości , pić wodę , ma krótką sierść, i jest rasy rodwajler mieszny z owczarkiem niemieckim .Moim ulubionym zwierzątkiem jest mój piesek .. Bardzo proszę, jest mi to potrzebne na lekcję.Write about your life.. Uczęszczam do gimnazjum,moim ulubionym przedmiotem jest Angielski.Napisz kilka zdań o swoim ulubionym czasopiśmie (Witch) ..

2017-02-26 10:30:20; Napisz o swoim ulubionym nauczycielu i ulubionym przedmiocie po niemiecku.

Jest to moje ulubione zwierzątko, a poniekąd moja przyjaciółka.. Rozwinięcie W tym akapicie następuje rozwinięcie tekstu, opowiadamy o tym, co chcieliśmy zamieścić w liście.. Ja pisze o psie babci .. Lew rzeczywiście miał gęste, miękkie futro, zebra i żyrafa gładką sierść, a hipopotam grubą skórę.Napisz 10 zdań na temat ulubionego serialu (np Rodzinka pl ) po angielsku, proszę aby zdania były również przetłumaczone na polski.. Nazywa się Saba, ma 4 lata i jest Przedmiot: Język angielski / Szkoła podstawowa: 8 rozwiązań: autor: finio 7.10.2010 (19:28)Napisz o swoim wymarzonym domu Angielski 2011-11-08 16:38:01 Angielski tłumaczenie zdań - w oparciu o proste rzeczy w mieszkaniu i wskazywanie drogi.. Którą kupiłem jak miałem 10 lat.. Nazywam się Bartek Mam 13 lat i uczę się w 7 klasie szkoły podstawowej.. Colin wypytywał Bena, kim jest.. np.: Jak wiesz, niedawno pojechałam na wycieczkę do Wieliczki.. Szybko odkryły, że można je brać na ręce i że w dotyku wcale nie przypominają plastiku.. Mam nadzieję, że wkrótce się zobaczymy.Film pt. "Makrokosmos" reżyserii Jacques'a Cluzauda i Michela Debatsa opowiada o wędrownych ptakach.. Głównymi bohaterami są ptaki.. hej mam napisać o swoim zwierzątku domowym np o psie mam opisac go jak sie nazywa ile ma lat co robi co lubi jeść i takie tam.prosze o napisanie textu po angielsku a po tem po polsku.z góry dziękujeChciałam pokrótce opowiedzieć o mojej kotce imieniem Krzywołapka..

Jej sierść jest jak u tygrysa, a oczka takie piękne.Napisz opowiadanie o swoim ulubionym bohaterze książki.

Jestem średniego wzrostu, dobrze zbudowanym chłopakiem, o krótko ciemnych blond włosach.. Es ist sehr lustig und gern Spaß haben.- Jest bardzo wesoły i lubi się bawic.. 18 pkt za rozwiązanie + 9 pkt za najlepsze rozwiązanie - 14.11.2015 (09:12)Opiszę swoje ulubione zwierzątko.. Kiedy Mary wyszła po Bena, Colin zapytał Dicka, czy to, że mógł wstać, to czary.. Napiszcie o niebieskiej rybce :) Zgłoś nadużycie.. Jutro o 8.10 piszemy przy włączonych kamerkach.Napiszę po niemiecku kilka zdań o swoim zwierzątku mogą byc zmyślone Daje oceny.. Bardzo proszę o wydrukowanie sprawdzianu i rozdanie go dzieciom przed lekcją.. 2015-06-18 21:20:45; Napisz po niemiecku o swoim pechowym dniu (Napiszecie odrazu tłumaczenie) 2011-03-27 13:54:02; po Niemiecku:( Napisz o kłótni ze swoim kolegą 2014-11-24 19:30:12; Napisz o swoim ulubionym nauczycielu i ulubionym .Czy mógłby mi ktoś napisać jakieś krótkie i nieskomplikowane wypracowanie z rosyjskiego o ulubionym sportowcu, np. Adamie Małyszu, Otylii Jędrzejczak, Robercie Korzeniowskim ale moze być również o kimś innym.. - rozwiązanie zadaniaOferujemy: -elastyczne godziny pracy, -przyjazną atmosferę, -dogodne warunki współpracy.. Sie liebt Kinder.- Bardzo lubi dziecinapisz troszkę o swoim zwierzątku 2010-04-11 18:51:15; Napisz po niemiecku opowiadanie o swoim zwierzątku.. Najlepsze rozwiązanie.. Zakończenie W ostatnim akapicie należy przesłać pozdrowienia itd.. Mam niebieskie oczy i często uśmiecham się, ale zdarzają się też dni, kiedy humor mi.Kilka zdań o. Ernest Jezionek - "Z Miasta" Gdańsk, miasto które kojarzy mi się, jak pewnie wielu innym ludziom, z okresem wakacyjnym..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt