Opis widoku z okna mojego pokoju

Pobierz

Mam napisać wypracowanie 'Widok z mojego okna' Co widzę: - sad owocowy-pagórki, wzgórza - mgłę .. Gdy wyjrzę rano za okno mego pokoju, na pierwszym planie widzę żółto-szary budynek z dużymi białymi oknami, śmietnik z zielonym dachem i mały parking.. Gdy wyjrzę rano za okno mego pokoju, na pierwszym planie widzę żółto-szary budynek z dużymi białymi oknami, śmietnik z zielonym dachem i mały parking.. ,,Widok z okna?. Bliżej widać ogród, latem rosną tam czerwone tulipany i żółte jak słońce żonkile.. Mini-esej na "Widok" można tylko opisać konkretny obraz, który można zobaczyć w danym momencie.. Uczeń może przejść do następujących sposobów opisania.. Dom jest szary z poleca 79 % Język polski Widok z mojego okna nie mozna już ujrzeć pięknego widoku, ponieważ są tam zakłady, kominy i kotłownia.Widok z mojego okna.. Podczas zimy wszędzie jest biało.. 5 Odpowiedź przez gabisiula 2011-01-04 15:48:51Zrealizujemy temat lekcji: Widok zza okna mojego pokoju - redagowanie opisu krajobrazu ( zapisz go w zeszycie, zadanie również ) Na ostatnich zajęciach dowiedzieliście się, jak napisać opis krajobrazu.. Zaloguj za pomocą Facebooka.. To północna strona, dlatego w lecie w moim pokoju nie jest tak bardzo duszno, jak w innych pomieszczeniach.Opis widoku z mojego okna w mieszkaniu .. Wieczorem zaś dostrzec można jasne, błyskające z okien innych domów światełka i latarnie oświetlające główną ulicę, od .Opisz widok z okna swojego domu..

Opisz widok ze swojego okna w pokoju .

Latem wszystko tętni życiem.. Resztę najlepiej wymyślić Proszę o odp !. Wypracowanie ma być minimum na 2 strony zeszytu A5.. Stoi on na osiedlu, gdzie podobnych budynków jest znacznie więcej.. Jest on nudny.. Oto zadanie.. Z mojego okna widać las, pole, łąkę, garaże i plac zabaw.Mój widok z okna.. Wieczorem zaś dostrzec można jasne, błyskające z okien innych domów światełka i latarnie oświetlające główną ulicę, od .Widok z okna- opis,,Widok z okna?. Są w nim trzy pietra.. Dom jest szary z dużymi oknami i balkonem.. Moją ulubioną porą roku jest zima.. Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług.. Opis Jak wyglądałby widok z mojego okna,gdyby był tajemniczy ogród?. Ptaki śpiewają, drzewa wesoło kołyszą konarami.. Na samej górze są małe okna od strychu.. Wówczas wszystko pokryte jest pieknym, białym puchem, który mieni sie różnymi kolorami w słoneczny dzień jednak najpiękniejszy widok mam ja, z okna mojego pokoju.. Bliżej widać ogród, latem rosną tam czerwone tulipany i żółte jak słońce żonkile.. (z mojego okna widać: ogród, bramę wjazdową i dom mojej babci aha i jeszcze widać ułożoną kostkę ;p) Daje Naj.Widok z mojego okna Gdy patrzę z okna mojego domu widzę typowo wiejski krajobraz.. Tuż przed moim pięknym,dużym,wymarzonym domem znajduje się bardzo dużo atrakcji..

Za moim oknem widzę drugą część mojego bloku.

Naprzeciwko mojego okna znajduję się pałac.W głównej części musi istnieć bezpośredni opis widoku z okna.. Biała kołdra okryła wszystkie drzewa, krzaki pożeczek i duży skalniak mojej mamy.Mój pokój znajduję się na drugim piętrze dlatego widok z niego jest piękny i rozciąga się na centrum wioski.. 2010-11-28 17:20:55Widok z okna- opis.. Mam bardzo dużą trampolinę,zieloną zjeżdżalnię,piaskownicę a w niej dużo kolorowych zabawek,jest jeszcze u mnie na podwórzu huśtawka z hamakiem i ławeczką do posiedzenia.Widok z mojego okna.. Wchodząc do mojego malutkiego "świata" czuję przypływ energii przekazywanej przez słońce.Przez okno często spoglądam wcześnie rano, w kuchni, zaraz przed tym, jak przystąpię do przygotowywania sobie śniadania.. Dzisiaj sami będziecie musieli go napisać.. Napisz opis krajobrazu, który widzisz za wybranym oknem Twojego domu.Oto jaki widok z okna mojego pokoju sprawiła mi wiosna, gdy kwitły drzewa :)Widoki z jednej strony sanatorium Ziemowit Rymanów Zdrójlub zaloguj za pomocą tych usług.. To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodaćZadanie.. Zaloguj za pomocą GoogleOkno mojego pokoju wychodzi na małą ślepą uliczkę przy moim domu ..

Gałęzie, domy,... poleca 79 %.Widok z mojego okna - opis.

Codziennie mogę oglądać z niego, różnorodne i ciągle zmieniające się krajobrazy.. Znajduje się też garaż z murkiem, który oddziela moją bramę .Ważne!. By uplastycznić opis, użyj największej liczby epitetów.. Podwórko wygląda ładnie wiosną i zimą.Proszę o opis widoku z okna 6-8 zdan 2011-03-24 19:42:01 Opis mojego pokoju 2010-10-19 20:45:10 Zapraszam serdecznie do oglądania widoku z mojego okna NA ŻYWO?. Widok z mojego okna - opis Mieszkam w czteropiętrowym bloku w dużym mieście.. OpisMój zmowy widok z okna.. Krajobraz ten zmienia się wraz z nadchodzącą porą roku.. Babcia opowiada zawsze ciekawe historię.. Gdy wyjrzę przez okno mego słonecznego pokoju wzrokiem wtapiam się w poświatę promieni słonecznych upadających do małego pomieszczenia.. Moje okno skierowane jest na zachód.. Wieczorem zaś dostrzec można jasne, błyskające z okien innych domów światełka i latarnie oświetlające główną ulicę, od której odchodzą .Jak wyglądałby widok z mojego okna,gdyby był tajemniczy ogród?. Wieczorem zaś dostrzec można jasne, błyskające z okien innych domów światełka i latarnie oświetlające główną ulicę, od której odchodzą .Gdy wyjrzę rano za okno mego pokoju, na pierwszym planie widzę zielono-szary śmietnik,bloki,domki i mały parking.Wieczorem zaś dostrzec można jasne, błyskające z okien innych domów światełka i latarnie oświetlające główną ulicę, od której odchodzą dwie troche mniejsze i jedna większa.Tuż pod moim blokiem jest chodnik,plac zabaw,dużo trawy i rosną wmiare duże drzewa.Przydatność 65% Widok z okna- opis,,Widok z okna?.

Gdy patrzę z okna mojego domu widzę typowo wiejski krajobraz.

Wypracowanie !. Mieszkam w starej kamienicy.. Czasami mam wrażenie, że liście dębu szepczą swoją historie do mojego ucha.. Gdy wyjrzę rano za okno mego pokoju, na pierwszym planie widzę żółto-szary budynek z dużymi białymi oknami, śmietnik z zielonym dachem i mały parking.. Latem lubię siedzieć pod nim wraz z moją babcią.. Mam szczęście bo mogę przez swoje okno(bo drzwi na balkon są na korytarzu , a mi się z reguły nie chce tam iść )wyjść na balkon i oglądać piękne zachody słońcaChciałbym opisać swój widok za oknem.. Z drugiego piętra budynku wybudowanego jeszcze w czasie wojny widzę rozciągające się w dal ogródki, ale naprzeciwko, w pewnej odległości poniżej mojego okna widzę lokalny, wspólnotowy parking oraz sporych rozmiarów kontener na śmieci.Przydatność 75% Widok z mojego okna Z okna mojego domu rozpościera się widok na łąkę i staw, który otoczony jest drzewami.. Na podwórku znajduje się sześć śmietników - dwa duże i cztery małe.. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.. Latem, gdy drzewa nabierają zielonych kolorów, wszystko zaczyna tętnić życiem.Przydatność 65% Widok z okna- opis,,Widok z okna?. "Patrząc na moje okno na pierwszym miejscu, widzę, plac zabaw dla dzieci, jasny, która odgrywa dużo dzieci.U mnie z okna w domu rodzinnym z mojego pokoju mam widok na sad i pobliskie domy, kawałek lasu -jest pieknie.. Dalej widać podwórko i dom sąsiada.. Natomiast z okna w mieszkaniu niestety widzę blok obok..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt