Krótki tekst po niemiecku

Pobierz

Tematy; .. Na początku przepraszam wszystkich, którzy ucza się niemieckiego za to, ze tak pokaleczyłęm ten język.. proszę o napisanie mi jak to się wymawia.. Jelena - krótkie filmy w tematyce DIY, urządzanie wnętrz.. "PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY .. Jedna uwaga: nie traktujcie tych narzędzi jako myślących pomocników, bo nadal jest to program, który nie zrozumie tekstu, a .Proste zdania i frazy w języku niemieckim, które tworzą przykładowy opis kolegi/przyjaciela.. Po I wojnie światowej była jednym z głównych punktów rozwoju nacjonalizmu niemieckiego, ruchu komunistycznego (doszło nawet do nieudanej próby proklamowania Bawarskiej Republiki Radzieckiej), a od lat 20 także narodowego socjalizmu.Krótki tekst o wakacjach!. - Kto chce stawiać pewne kroki, musi czynić to powoli.. Podane wyrażenia pozwalają nam nie tylko na naukę podstawowych słówek z tego zakresu, ale od razu pokazują również ich przykładowe wykorzystanie w zdaniu.Tłumaczenie w kontekście "krótki" po niemiecku: Nie mogę skończyć pracy w tak krótkim czasie.. Poniższa lista składa się z materiałów dla początkujących.. -to jeden z setek Waszych komentarzy.. Poniżej znajduje się wiele przetłumaczonych przykładowych zdań zawierających tłumaczenia "KRÓTKI FILM" - polskiego-niemiecki oraz wyszukiwarka tłumaczeń polskiego.Opis rodziny po niemiecku - Fabian opisuje swoją rodzinę Fabian tak opisuje swoją rodzinę: "Z tym e-bookiem nie da się nie zrozumieć gramatyki!".

BodyKiss - fitness po niemiecku.

Zatem mamy tu proste, ale mam nadzieję, że nie nudne teksty po niemiecku.. Potrzebny mi texcik o moim ulubionym sporcie.. na razie ułożyłem coś takiego: Ich treibe basketball Ich treibe im Sportzentrum einmal in der Woche.. Więcej słówek z wymową znajdziesz pod adresem - ryby po niemiecku.. Płeć: mężczyzna kobieta Obwód .Napisz krótki tekst o centrum handlowym Oczywiście po niemiecku tak z 5-6 zdań było by git.. Pisałam też kiedyś o jodze po niemiecku i tam poleciłam kilka kanałów.. Warto zapoznać się z typowymi zwrotami, które można wykorzystać zarówno w odpowiedzi ustnej jak i pisemnej.. Leckerschmecker - pyszne, łatwe przepisy.. Niemieckie kanały na YouTubie (nauka niemieckiego) Space Frogs i Space Radio - kanały rozrywkowe Fotografia po niemiecku 5 TEDx talks po niemiecku!łosoś - der Lachs.. - Kto już nie kocha i nie błądzi, ten daje się pogrzebać.. Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.Tłumaczenia dla hasła " krótki " w polsko » niemiecki słowniku (Przełącz na niemiecko » polski ) krótki [krutki] PRZYM.. ROZRYWKA | Języki Obce Krótki tekst ( Niemiecki ) [powiadom znajomego] Autor "Krótki tekst ( Niemiecki )" Polak.. Link tutaj.Miasto zostało założone w IX wieku przez plemiona słowiańskie i określane łacińską nazwą Berolina..

krótki.

Ich habe nach .Tłumaczenia w kontekście hasła "krótki" z polskiego na niemiecki od Reverso Context: krótki opis, krótki okres, krótki czas, zbyt krótki, krótki film Witaj w sekcji czytania!. Am Abend um 20,45 Ich bin in die Praxis gehen.Czytaj teksty po niemiecku z opracowanym słownictwem.. Chciałbym kilka z nich zaprezentować, abyście mogli w przyszłości uniknąć kilku wątpliwości.. Serdeczeni proszę o sprawdzenie tego krótkiego tekstu.. Ty też możesz w końcu ogarnąć gramatykę - szybciej i przyjemniej , niż Ci się wydaje.SWR Kindernetz - program dla dzieci.. Sprawdź ile procent masz tłuszczu.. Tłumaczenie słowa 'krótki tekst' i wiele innych tłumaczeń na niemiecki - darmowy słownik polsko-niemiecki.. Tłumacz google : Cytat: Ich stehe um 6.45.. W swojej historii pełniło kilkakrotnie rolę stolicy różnych państw niemieckich: Marchii Brandenburskiej, Królestwa Prus, od 1864 roku stanowiło stolicę Związku Północnoniemieckiego.Od 1180 do 1918 Bawaria znajdowała się pod panowaniem dynastii Wittelsbachów.. Słownictwo do artykułu: das Murmeltier - świstak.. Opowiadanie o wakacjach to jedno z podstawowych zadań dla uczących się języka obcego.. Ich kann die Arbeit nicht in so kurzer Zeit erledigen.Musisz przetłumaczyć "KRÓTKI FILM" z polskiego i użyć poprawnie w zdaniu?.

mieć krótki oddech.

eigen - własnyKrótki tekst po niemiecku o diecie, odżywianiu?. beobachten - obserwować.. 40 darmowych tekstów Premium: 54 tekstów.. Jeżeli poszukiwałeś prostych tekstów do ćwiczenia czytania po niemiecku ze zrozumieniem, trafiłeś w najlepsze możliwe miejsce.. sardynka - die Sardine.. Niewiele ale więcej nie potrafię wyrzesać z mojego krzemowego mózgu byłbym wdzięczny gdyby ktoś dopisał mi z 5,6 prostych zdań typu .Tłumaczenie słowa 'krótki' i wiele innych tłumaczeń na niemiecki - darmowy słownik polsko-niemiecki.Bajka po niemiecku: Bing Bajka po niemiecku: Flunkeblunk Kinderkanal - kilkanaście filmów po niemiecku, które są przeznaczone dla dzieci, tematy to np mycie zębów, nauka kolorów, kształtów czy przeciwieństw.. vorhersagen - przepowiadać.. chleb - das Brot.Dialog w języku niemieckim: Zaho Lyrics - «La roue tourne» Dialog w języku niemieckim: Słowa piosenki Bożonarodzeniowej MickeyZ pomocą przychodzą nam tutaj liczne narzędzia do sprawdzania pisowni w tekstach napisanych po niemiecku.. Poniższa lista składa się z prostych tekstów po niemiecku dla początkujących i słabych średniozaawansowanych, (inaczej: a1, a2 i słabe b1).Dołączył: 17.01.2009. mieć krótki wzrok.krótki text na temat sportu (po niemiecku) Witam wszystkich.. Wysłana - 10 lipiec 2009 22:21 | zgłoś naruszenie regulaminu..

10.04.2011, 21:21 RE: Krótki tekst na niemiecki.

Czyli dzień świstaka, który obchodzimy 2. lutego..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt