Ułóż pytania następnie napisz krótkie odpowiedzi

Pobierz

Napisz do nas.. Tematem lekcji jest tworzenie pytań, krótkich odpowiedzi oraz przeczeń w cza.Ułuż i napisz w zeszycie pytania w czasie present continuous.Potem dopisz krótkie odpowiedzi twierdzące lub przeczące Str 17zad2 5 pkt za rozwiązanie + 3 pkt za najlepsze rozwiązanie - 27.9.2017 (15:19) - przydatność: 50% - głosów: 18Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Zapisz odpowiedzi w zeszycie.ułóż pytania z podanych wyrazów.uzupełnij krótkie odpowiedzi 2017-10-28 12:57:02 Angielski 1. ułóż pytania z podanych słów 2012-11-21 17:04:17 Załóż nowy klubUwaga!. 5 Ułóż po trzy zdania twierdzące, przeczące i pytające, .. Zauważyłeś literówkę lub błąd?. Dopytaj ; Obserwuj Zgłoś nadużycie!. 20.12.2019 (19:19)Lekcja języka angielskiego dla uczniów klasy V w ramach innowacji pedagogicznej.. Odpowiedzi martyna0881 rozwiązane zadanie martyna088.. Co poniższe osoby robiły wczoraj?. Iwona200972; 16.05.2013 ułóż pytania z wyrazów a następnie napisz na nie odpowiedzi: weekend\do\What\do he\yout?. Zadanie 2.. Krótkie odpowiedzi: Twierdzące: Yes, I/you/we/you/they do.. Kliknij pozycję więcej ustawień dla pytania, a następnie wybierz pozycję ograniczenia.Możesz ograniczyć zbiór liczb, które można wprowadzić, wybierając różne opcje, takie jak Większe niż, Mniejsze niż, Między i inne.Z rozsypanych wyrazów ułóż pytania, a następnie napisz odpowiedzi..

Następnie napisz krótkie odpowiedzi.

Yes , I _____ 2.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. 2 eat,dogs,fruit,do,?Zad.3- uzupełnijcie zdania a- d wyrażeniami podanymi pod poleceniem a następnie uzupełnijcie poniższy dialog.. Przeczące: No I/you/we/you/they do not (don't).Ułóż i napisz pytania w czasie present continuous.Potem napisz krótkie odpowiedzi.. Następna część .. Zad.6- napiszcie pytania i krótkie odpowiedzi ze zwrotem 'going to'.. Uzupełnij dialog przedstawiający sytuację w sklepie.. Pobierz jpg.. Uzupełnij pytania q czasie past simple' a następnie napisz krótkie odpowiedzi +7 (2) .. ułóż 10 pytań ogólnych i 10 szczegółowych w czasie present simple.Ułóż pytania z rozsypanych wyrazów got /geography /you /today / have ?. Privacy Policy|ułóż pytania z wyrazów a następnie napisz na nie.. - rozwiązanie zadania .. Pytania należy ułożyć w czasie Present Simple.. 3. there | desks | any |.Zobacz 2 odpowiedzi na zadanie: Ułóż pytania z podanych wyrazów i wyrażeń.Następnie napisz odpowiedzi.Ułóż pytania z podanych wyrazów , a następnie ułóż krótkie odpowiedzi do pytań .. Użyj wyrażeń podanych w ramce.. Napisz krótkie odpowiedzi do tych pytań .. a A student.Uzupełnij pytania q czasie past simple' a następnie napisz krótkie odpowiedzi.. Does + he/she/it + verb (podstawowa forma czasownika)?.

Napisz pytania i krótkie odpowiedzi.

Czy rozpoznasz gry na telefon po ikonie?. Odpowiedzi scisga1 rozwiązane zadanie scisga.. Napisz krótką historię po angielsku o zabawnej lub głupiej rzeczy, która ci się przytrafiła.. Zapisz odpowiedzi w zeszycie.. 1851 Obserwuj autora Zobacz profil Zapraszam do rozwiązywania moich quizów: Jakiej płci jest ta postać z anime?. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Ułóż wyrazy w kolejności aby powstały pytania w czasie Present Perfect a następnie napisz krótkie odpowiedzi do tych pytań.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Przeczytaj wiadomość a następnie z podanych wyrazów ułóż pytania i napisz krótkie odpowiedzi .. Proszę o szybką odpowiedź proszę o pomoc zadanie w załącznikudaję naj .. Ma tam być napisane wygląd zewnętrzny, cechy charakteru, zainteresowania limit słow to 50-120 .Zobacz 2 odpowiedzi na zadanie: Ułóż zdania i napisz do nich odpowiedzi.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. 19.02.2018 Zaloguj się by dodać .Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Zad.4- uzupełnijcie zdania odpowiednią formą 'going to' Zad.5- uporzadkujcie wyrazy tak, aby powstały zdania..

'be' - pytania i krótkie odpowiedzi.

S ow n i c z e k app - aplikacja change - zmieniać become - stawać się 1 Who is Linda?. 5 pkt za rozwiązanie + 3 pkt za najlepsze rozwiązanie -20.12.2019 (09:31) - przydatność: 17% - głosów: 4.. .Zobacz, jakie są najczęściej zadawane pytania na rozmowie kwalifikacyjnej i poznaj najlepsze odpowiedzi, dzięki którym zrobisz dobre wrażenie na pracodawcy.. Zobaczysz też przykłady dziwnych pytań wraz z odpowiedziami.. 3 Uzupełnij zdania, używając be going to i wyrazów podanych w nawiasach.. W ćwiczeniach wykonajcie zad.1-4 na str.77.W przypadku pytań tekstowych możesz również ustawić ograniczenia, jeśli oczekujesz odpowiedzi w postaci liczb.. 2.Jake/phone his friend 3.Hannah/ play chees.Krótkie odpowiedzi są reakcją na pytania ogólne, czyli takie, na które można odpowiedzieć tak lub nie.Samo yes lub no nie jest elegancką odpowiedzią na pytanie ogólne.. Tworzymy je w następujący sposób: Do + I/you/we/you/they + verb (podstawowa forma czasownika)?. Z artykułu dowiesz się, dlaczego rekruter zadaje konkretne pytania.. Musimy jeszcze użyć czasownika, za pomocą którego pytanie zostało zadane (będzie to np.Poprzednie Następne > Sjisjs8shsis 0 rozwiązanych zadań..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt