Sanah szampan interpretacja tekstu

Pobierz

Album: Królowa dram (Deluxe Edition)*, Królowa dram*, Królowa dram (Vinyl)*.. posłuchaj utworu w serwisach cyfrowych: magicrecords.lnk.to etcnadisco muzyka: sanah, arkadiusz kopera, mariusz obijalski słowa: sanah, magdalena hej!. Nagrywaj.. jan 11, 2021 · [zwrotka 3: vito bambino] jeszcze nie przyszła, a o 8 miała być widzę na insta kawkę woli sama pić ale ze mnie dzban, teraz szanse ma inny kolo inny.Sanah - Siebie zapytasz - tekst piosenki, tłumaczenie piosenki i teledysk.. Zamykam oczy, byłeś uroczy.. Cykl życia jętki zwanej szczęściem.Tekst piosenki: Pod górkę mam Ale na to się pisałam, tak czy siak Do biegu start Sama drogę tę wybrałam, chciałam tak Czy na moje łzy ja znajdę jeszcze czas?. Sanah - TEKST etc. (na disco)Sanah Oczy Tekst Tłumaczenie Interpretacja Tekstowo Sprawdź o czym jest tekst piosenki oczy nagranej przez sanah.. Słuchaj tysięcy nagrań użytkowników!Sanah Czy ktoś taką zechce mnie O nie Czy rozkręcę się I poniesie mnie Poniesie mnie Poniesie mnie A póki co dziwi mnie to Że lubię me łzy Bo taki mam styl Przecież i tak czaru mi brak A na drugie mam Królowa dram A póki co dziwi mnie to Że mimo tych łez Dobrze mi jest Przecież i tak czaru mi brak A na drugie mam Królowa dram Królowa dramSanah wkroczyła w 2020 z mocnym przytupem.. Hit.Sanah - Szampan piano tekst piosenki.. Vito Bambino wraz z teledyskiem i tłumaczeniem..

sanah szampan tekst piosenki, tłumaczenie piosenki i teledysk.

#polskie.. Szampan wylewa się.. Internautom opadła szczękaSanah vito bambino ale jazz tekst.. Piosenka: Sanah - Szampan tekstowo zapisana.. [Tekst piosenki "Koronki"] [Zwrotka 1] Koronki mej sukieneczki Dotykać chcesz Chciałbyś je mieć Od takich panów ja stronię Tacy już nie Nie bawią mnie [Wprowadzenie do refrenu] Ulicą miotam się Wylewam łezki me (tak jak kurz) Starłam Ciebie już Jak z powieki tusz Nadzieje miałam a Zabrałeś co się da (słabo mi) Za minione dni Tyle dałabymTreść interpretacji musi być wypełniona.. Szampan - TEKST PIOSENKI [Zwrotka 1] Pod górkę mam.. Vito Bambino - tekst piosenki, tłumaczenie piosenki i teledysk.. Zobacz teledysk i tłumaczenie, a potem nagraj swoją wersję do profesjonalnego podkładu muzycznego.. "To był dobry dzień" to piosenka o dostrzeganiu samej siebie w pogoni za drugą osobą.. Zobacz teledysk i tłumaczenie, a potem nagraj swoją wersję do profesjonalnego podkładu muzycznego.. na groove.pl znajdziesz najdokładniejsze tekstowo tłumaczenia piosenek w polskim internecie.. "Goniłam Cię/ Udawałam, miałam gdzieś/ Że siebie nie widzę".Ktoś tu dissuje mnie.. Zobacz słowa utworu Siebie zapytasz wraz z teledyskiem i tłumaczeniem.Sanah - Ale jazz!. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Sanah..

[tekst, tłumaczenie i interpretacja piosenki] Wykonawca: Sanah.

Spoko, nie szkodzi.. Odtwarzaj.. Autorką muzyki i słów jest sanah, natomiast produkcją utworu zajął się Dominic Buczkowski-Wojtaszek.. .Szampan - Posłuchaj, zobacz teledysk, przeczytaj tekst piosenki.. zamykam oczy, byłeś uroczy będę udawać, że już nie boli szampan wylewa się, toast mogę wznieść.Sanah - Szampan Tekst piosenki Szampan teledysk i słowa piosenki Sanah Szampan tekstowo zapisane.. Tekst piosenki Szampan Pod górkę mam Ale na to się pisałam, tak czy siak Do biegu start Sama drogę tę wybrałam, chciałam tak .Posłuchaj utworu w serwisach cyfrowych: sanah, Jakub GalińskiTekst: sanah, Magdalena WójcikProducent, mix: Ja.Sanah - Szampan tekst Pod górkę mamAle na to się pisałam tak czy siakDo biegu start Sama drogę te wybrałam Chciałam tak Czy na moje łzy ja znajdę jeszcze cza.Sanah.. Niech gada co chce.. Ktoś tu dissuje mnie, niech gada co chceCiągle tu szampana leją mi I kapela gra Fejkowy uśmiech Tak łatwo nie odpuszczę Z wodoodpornym tuszem Tańczę dziś Będzie show Kwartet nuty wziął A więc rock'n'roll Będzie show Hej skarbie, bój się za mnie Niby szał Każdy tego chciał Swoją rolę grał Niby szał Hej skarbie, czy upadnę Poczekam chwilę Otrzyj łzę Otrzyj łzę I kapela graSzampan wylewa się, toast mogę wznieść A ten gość mówi coś, o co mu chodzi?.

zobacz słowa utworu szampan wraz z teledyskiem i tłumaczeniem.

Szampan to symbol szczęścia.. Data wydania: 2020-01-03.. Gatunek: Polski Pop.. A ten gość mówi coś.. Autorka singla Proszę pana i całej EP-ki Ja Na Imię Niewidzialna Mam, powróciła w znakomitym stylu.. Najpierw zegar cyka i na butelkę zarabiasz, potem toast możesz wznieść, potem masz dość i przychodzi zmęczenie.. Zobacz słowa utworu Ale jazz!. Poznaj słowa utworu Szampan - Sanah.. Czy na łzy ja znajdę czas?. Wszystko za sprawą singla Szampan, który uczynił z niej jedną z najpopularniejszych obecnie polskich piosenkarek.. Będę udawać, że już nie boli.. Szampan wylewa się, toast mogę wznieść A ten gość mówi coś, o co mu chodzi?. Ktoś tu dissuje mnie, niech gada co chce A ten gość mówi coś, spoko, nie szkodzi Zamykam oczy, byłeś uroczy Będę udawać, że już nie boli Szampan wylewa się, toast mogę wznieść A ten gość mówi coś, o co mu chodzi?. wyróżniamy się unikalnymi interpretacjami tekstów, które pozwolą ci na dokładne zrozumienie przekazu twoich ulubionych piosenek.Jeśli spodobał Ci się filmik, daj łapkę w górę i zasubskrybuj mój kanał :)Sanah szampan tekst piosenki, tłumaczenie piosenki i teledysk.. Sanah w nowej wersji robi furorę w sieci!. Słuchaj tysięcy nagrań użytkowników!Szampan - nowa piosenka Sanah to jeden z hitów wiosny 2020?. Zobacz teledysk.Sanah interpretuje tekst piosenki "Szampan"!Sanah wywiad.Rozmawiał: Damian Glinka (Damian Glinka dziennikarz)Sanah, Sanah wywiad, Sanah Szampan, Sanah Królow..

Piosenka sanah, która ukazała się jako bonusowy utwór na płycie pt. "Królowa dram (Final Edition)".

": kawka na wynos dzisiaj towarzyszy mi to cappuccino niesłodzone, będę fit szekspirowski sznyt całe.. Sanah - Szampan [tekst, tłumaczenie i interpretacja piosenki] Wykonawca: Sanah Gatunek: Pop Zobacz teledyskSanah - Szampan..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt